Psikolojik Danışmanlık Hizmeti

Kuir Kıbrıs Derneği Psikolojik Danışmanlık Hizmeti

Bu hizmet, Avrupa Birliği tarafından Kıbrıslı Sivil Toplum İş Başında VI Hibe Programı kapsamında finanse edilen ve Kuir Kıbrıs Derneği tarafından yürütülen “Renklerin Çeşitliliği” Projesi’nin Lezbiyen, Gey, Biseksüel, Trans, İnterseks ve artılara (LGBTİ+) yönelik ücretsiz psikolojik danışmanlık hizmetidir.

Lezbiyen, gey, biseksüel, trans, interseks ve artıların (LGBTİ+) yaşadığı ayrımcılık ve hak ihlallerinden yola çıkarak oluşturulan ve 3 yıl sürecek olan ‘Renklerin Çeşitliliği’’ Projesi kapsamında sağlanacak danışmanlık hizmeti sosyal gereksinim duyup ekonomik dışlanmaya maruz kalmış olan LGBTİ+’lara ücretsiz verilecektir.

Dernek polisitkası olarak bu hizmet, yaş, renk, etnik köken, engellilik, ırk, din, inanç, cinsiyet kimliği, cinsel yönelim, cinsiyet ifadesi, medeni halden bağımsız olarak tüm insanlara eşit imkan sağlayacaktır. Kuir Kıbrıs Derneği’ne ulaşan ve ücretsiz hizmetlerden yararlanması uygun görülecekler için psikolojik destek en fazla dört seans ile sınırlı olacaktır. Danışmanlık hizmetine devam etmek isteyenler, kendi imkanlarıyla danışmanlık hizmetinden yararlanmaya devam edebileceklerdir.

 

Bu hizmetten yararlanmak istiyorum;

Kuir Kıbrıs Derneği Psikolojik Hizmet Formu

 

Scroll to Top