Kuir Kıbrıs Yeniden Stajyerini Arıyor!

Kuir Kıbrıs Yeniden Stajyerini Arıyor!

Staj programı, Avrupa Birliği tarafından finanse edilen ve Kuir Kıbrıs Derneği tarafından uygulanan Renklerin Çeşitliliği Projesi kapsamında uygulanacaktır.

İlk çağrıda yoğun ilgi gören staj programı için ikinci çağrımız hazır. 25 Ekim’de düzenleyeceğimiz Akademide Çeşitlilik Konferansı için tam gaz hazırlıklar devam ederken yılın son çeyreği için bir birinden renkli yeni aktiviteler için hazırlanıyoruz. İşte bu yüzden LGBTİ+ mücadelesinin parçası olup Kuir Kıbrıs Staj Programı’na katılım sağlayabilecek ve dernek faaliyetlerinin bir parçası olup dernek çalışanları ile birlikte hareket etme isteğine sahip stajyerler arıyoruz.

 

Derneğimizi tanıyorsan veya tanımaya gönüllüysen, zaman yönetiminde iyiyim diyorsan, insan ilişkilerinde ve ofis yönetim işlerinde iddialıysan sen de GEL!

Bu bir ay süresince sizi neler mi bekliyor?

Ofis çalışmalarında dernek çalışanlarını desteklemek, başta uluslararası konferans olmak üzere yürütülen projelerin faaliyetlerinde aktif rol almak, dernek içi eğitimlerin organizasyonlarında ve fon geliştirme faaliyetlerinde yer almak, haber bülteni hazırlamak, internet sitesi ve sosyal medya yayıncılığında iletişimden sorumlu ekip ile işbirliği içerisinde çalışmak, medya takibi ve raporlama üzerine yürütülen çalışmalarda destek olmak.

Bu sayede, yönetimsel ve iletişim alanlarında kendinizi geliştirme fırsatı, sosyalleşme ve sivil toplum örgütünde staj tecrübesi edinme fırsatı bulacaksınız.

Bize queercyprus@gmail.com adlı e-mail adresimizden ulaşabilirsiniz.

Başvuru yapmadan önce, sizin için oluşturduğumuz Kuir Kıbrıs Derneği – Staj Programı Kılavuz Kitapçığını okumayı unutmayın! Tüm detaylar orada!

Scroll to Top