Cinsel Yolla Bulaşan Enfeksiyonlar Bilgilendirici Broşürü

 

Kuir Kıbrıs Derneği olarak, uzun yıllardır Kıbrıs’ın kuzey kesiminde lezbiyen, gey, biseksüel, trans, interseks ve ötesindeki tüm cinsel yönelim ve cinsiyet kimliği çeşitliliğine sahip kişilerin ayrımcılığa uğramaması ve insan haklarına eşit erişimi için mücadele etmekteyiz. Verdiğimiz hak temelli mücadele ile birlikte özellikle sağlık alanında da çalışmalar yürütmekteyiz. Enfeksiyonlar konusunda tüm önyargıları kırmak ve farkındalık yaratmak için Kuir Kıbrıs Derneği olarak Cinsel Yolla Bulaşan Enfeksiyonlar broşürünü hazırladık.

Bilgilendirici Broşürün hazırlanma sürecinde özellikle Kuir Kıbrıs Sağlık ekibini ve sağlık uzmanımız  yoğun emek harcadılar.   Yazarlarımıza çok teşekkür ederiz.

Kuir Kıbrıs Derneği

 

 

 

Bilgilendirici Broşürü indirmek için buraya tıkla: Cinsel Yolla Bulaşan Enfeksiyonlar  Bilgilendirici Broşürü

SÖMÜRÜDEN ÖZGÜR LGBTİ+ (HAYAT) PROJESİ  HAKKINDA:

Lezbiyen, gey, biseksüel, trans, interseks ve artıların (LGBTİ+), sömürüden özgür olabileceği bir Kıbrıs için Sömürüden Özgür LGBTİ+ Hayat Projesi!

Sömürüden Özgür LGBTİ+ Hayat Projesi, Kıbrıs’ın kuzey kesiminde insan ticaretine maruz kalan LGBTİ+ların mücadelesine katkı sağlamayı amaçlamaktadır.  Mayıs 2019’da başlayan ve otuz ay sürecek olan proje, Avrupa Birliği tarafından “İnsan Ticaretine Karşı Birlikte Mücadele” Hibe Programı kapsamında finanse edilmekte ve Kuir Kıbrıs Derneği tarafından KAOS-GL işbirliğiyle yürütülmektedir.

Scroll to Top