Yaz Stajyerlerimizi Arıyoruz!

Yaz Stajyerlerimizi Arıyoruz!

Kuir Kıbrıs Derneği olarak 2019’dan bu yana Avrupa Birliği tarafından finanse edilen Renklerin Çeşitliliği Projesi kapsamında staj programları düzenliyoruz. Lezbiyen, gey, trans, biseksüel, interseks ve artıları (LGBTİ+) mücadelesinin parçası olup tam zamanlı bir ay veya yarı zamanlı iki ay sürecek olan Kuir Kıbrıs Derneği Staj Programı’na katılım sağlayabilecek ve dernek faaliyetlerinin bir parçası olup dernek çalışanları ile birlikte hareket etme isteğine sahip stajyerler arıyoruz.

Kuir Kıbrıs Derneği olarak anti-hiyerarşik bir yapılanmaya sahip, sosyokrasi ile çalışan bir örgütüz. Derneğimizi ve işleyişini gözlemlemeye ve deneyimlemeye gönüllüysen, zaman yönetiminde iyi ve girişken bir kişiliğe sahibim  diyorsan, seni Kuir Kıbrıs’ın stajyeri olmaya davet ediyoruz!

Stajyer arkadaşlarımızdan beklediklerimiz; ofis çalışmalarında dernek çalışanlarını desteklemek, yürütülen proje faaliyetlerinde aktif rol almak, dijital platformları iyi bilmek ve kullanabilmek, video düzenleyebilmek, fon geliştirme faaliyetlerinde yer almaya gönüllü olmak, 17 Mayıs çerçevesinde gerçekleşecek aktivitelerde aktif rol almak, medya takibi ve raporlama üzerine yürütülen çalışmalarda destek olmak.

Bu sayede, yönetimsel ve iletişim alanlarında kendinizi geliştirme fırsatı, sosyalleşme ve hak temelli bir sivil toplum örgütünde staj tecrübesi edinme fırsatı bulacaksınız.

Başvurunuzu basvuru@queercyprus.org adlı e-mail adresine  CV ve Motivasyon Mektubunuzu göndererek gerçekleştirebilirsiniz.

Başvuru yapmadan önce, sizin için oluşturduğumuz Kuir Kıbrıs Derneği – Staj Programı Kılavuz Kitapçığını  okumayı unutmayın! Tüm detaylar orada!

Başvuru Son Tarihi: 10/05/2021 Pazartesi, Saat: 18:00 (Kıbrıs Saatiyle).

Scroll to Top