Renklerimizi Güçlendir

Renklerimizi Güçlendir

Kuir Kıbrıs Derneği, Kıbrıs’ın kuzeyinde lezbiyen, gey, biseksüel, trans, interseks ve artıların (LGBTİ+) insan haklarına eşit erişimi için mücadele eden bir sivil toplum kuruluşudur.

Derneğimiz 2007’den bu yana verdiği savunuculuk mücadelesiyle beraber, son iki yıldır psikolojik ve hukuki, son bir yıldır da sosyal hizmetler desteği de sağlamaktadır. Bu servisler, kısa bir süre önce başlamış olmasına rağmen bugüne kadar 50’ye yakın kişiye düzenli destek sağlanırken, 100’lerce kişiye de tek seferlik destek sağlandı. Böylece, toplumda var olan LGBTİ+’lara yönelik önyargı ve ayrımcılık sebebiyle ekonomik olarak yoksullaştırılan LGBTİ+’lar ve LGBTİ+ yakınları, bu servislerden yararlanabilme fırsatı buldu.

Özellikle Covid 19 – Pandemi sürecinde artan talepleri karşılayabilmek adına, sesimizi daha güçlü duyurabilmemiz, hak savunuculuğu çalışmalarımızı sürdürebilir hale getirebilmemiz ve verdiğimiz hizmetlerin devamlılığını sağlayarak daha fazla kişiye erişebilmemiz için düzenli bağışçımız olarak yanımızda yer alabilir, renklerimizi güçlendirebilirsiniz.

Mücadelemizi destekleyip daha da güçlenmemizi sağlamak şimdi sizin elinizde! Hadi gelin hep birlikte renklerimizi daha da güçlendirelim!

#renklerimizigüçlendir

Tıkla: ONLINE BAĞIŞ

Scroll to Top