Kuir Kıbrıs Stajyerlerini Arıyor!

Kuir Kıbrıs Stajyerlerini Arıyor!

Staj programı, Avrupa Birliği tarafından finanse edilen ve Kuir Kıbrıs Derneği tarafından uygulanan Renklerin Çeşitliliği Projesi kapsamında uygulanacaktır.

Ağustos sıcaklarına inat, staj yapma isteğiyle yanıp kavrulan, LGBTİ+ mücadelesinin parçası olup tam zamanlı Kuir Kıbrıs Staj Program’ına katılım sağlayabilecek ve dernek faaliyetlerinin bir parçası olup dernek çalışanları ile birlikte hareket etme isteğine sahip stajyerler arıyoruz.

Derneğimizi tanıyorsan veya tanımaya gönüllüysen, zaman yönetiminde iyiyim diyorsan, insan ilişkilerinde ve ofis yönetim işlerinde iddialıysan sen de GEL!

Bu bir ay süresince sizi neler mi bekliyor?

Ofis çalışmalarında dernek çalışanlarını desteklemek, yürütülen proje faaliyetlerinde aktif rol almak, dernek içi eğitimlerin organizasyonlarında ve fon geliştirme faaliyetlerinde yer almak, haber bülteni hazırlamak, internet sitesi ve sosyal medya yayıncılığında iletişimden sorumlu ekip ile işbirliği içerisinde çalışmak, medya takibi ve raporlama üzerine yürütülen çalışmalarda destek olmak.

Bu sayede, yönetimsel ve iletişim alanlarında kendinizi geliştirme fırsatı, sosyalleşme ve sivil toplum örgütünde staj tecrübesi edinme fırsatı bulacaksınız.

Bize queercyprus@gmail.com adlı e-mail adresimizden ulaşabilirsiniz.

Başvuru yapmadan önce, sizin için oluşturduğumuz Kuir Kıbrıs Derneği – Staj Programı Kılavuz Kitapçığını okumayı unutmayın! Tüm detaylar orada!

 

 

Scroll to Top