ÇEŞİTLİLİĞE BİR RENK DE SEN KAT! Son rötuşlar!

ÇEŞİTLİLİĞE BİR RENK DE SEN KAT!

 Son rötuşlar!

Avrupa Birliği tarafından finanse edilen ve Kuir Kıbrıs Derneği tarafından yürütülen Renklerin Çeşitliliği Projesi kapsamında ve Doğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ) işbirliğinde geçtiğimiz Kasım ayında “Akademide Çeşitlilik” adlı konferans düzenlendi. Konferans süresince oturumlar kaydedildi ve vidyo haline getirildi.

Konferanstaki oturumların vidyolarını paylaşmadan önce son 1 ADIM!

Konferans vidyolarının daha çok kişiye ulaşabilmesi ve kaynak olabilmesi adına konuşmaların Türkçe’den İngilizce’ye, İngilizce’den Türkçe’ye çevirisine ve vidyoların alt yazıya ihtiyacı var. Proje ekibini ve dernek üyelerini çeviri ve alt yazı konusunda destekleyebilecek gönüllüler arıyoruz.

Çeviri konusunda iyiyim, size bu konuda yardımcı olabilirim veya çeviri değil de çevirilen metni alt yazıya dönüştürme konusunda size destek olabilirim diyorsan bize ulaş!

Bu sayede, Uluslararası bir konferansın parçası olma, çeviri ve teknolojiyi kullanmada kendini geliştirme, LGBTİ+ mücadelesine katkı sağlayabilme, sosyalleşme ve sivil toplum örgütünde gönüllülük tecrübesi edinme fırsatı bulacaksın.

Bize, 20 Ocak 2020 tarihine kadar queercyprus@gmail.com adlı e-mail adresimizden ulaşabilirsin.

 

Scroll to Top