Webinar Gönüllü Çağrısı

RENGARENK BİR WEBİNARIN PARÇASI OLMAK İSTER MİSİN?

Avrupa Birliği tarafından finanse edilen ve Kuir Kıbrıs Derneği tarafından yürütülen Renklerin Çeşitliliği Projesi kapsamında düzenlenecek olan “Kuir Çeşitlilik Konferansı: Kıbrıs’ta LGBTİ+ Mücadelesi” adlı webinar için proje ekibiyle ortaklaşa çalışabilecek gönüllüler arıyoruz.

28 Kasım Cumartesi saat 10:00 ve 15:00 arasında düzenlenecek webinarın ön hazırlığında ve gerçekleşmesi esnasında ekip ile ortaklaşa çalışabilecek, zaman yönetiminde iyi, dinamik, iletişim ve teknoloji kullanım becerilerine güvenen, LGBTİ+ mücadelesine kendini yakın gören, öğrencilerinden misin?

O zaman gel rengimize bir renk de sen kat! Bu webinar birlikte organize edelim.

Eğer ilgileniyorsan, gönüllü ekibinden beklentilerimiz; ön hazırlık aşamasında ekibi desteklemek, Zoom adlı uygulamayı iyi tanıyıp admin panelinde ekip ile işbirliğinde çalışmak, ve webinar gününde sunuculuk yapmak. Bu yazanlardan herhangi birini yapabilirim ve bu konuda istekliyim diyorsan bize ulaş!

Bu sayede, Uluslararası bir webinarın parçası olacak, yönetimsel ve iletişim alanlarında kendini geliştirecek, LGBTİ+ mücadelesine katkı sağlayabilecek, sosyalleşme ve sivil toplum örgütünde gönüllülük tecrübesi edinme fırsatı bulacaksın.

Başvuru için 15 Ekim 2020, saat 17:00’ye kadar bize mail atmanı bekliyoruz! Adresimiz: queercyprus@gmail.com.

Scroll to Top