Pikadilli Potluck

Şaka değil gerçek: Potluck!

Tarihe aldanmayın, konu yemek olunca şaka yapmayık. Çok ciddiyiz. Hele da Potluck gibi birşey varsa günün sonunda (veya başında), sonuçta bir sürü yemekten bahsederik. Bu yüzden bu pazarki brunch etkinliğini Kuir Kıbrıs ile beraber 17 Mayıs Komitesi’nin rengarenk etkinliklerine destek için yapıyoruk. E tabii destek olmak isteyenlere da bir fırsat vermek istedik.

Nasıl olacak? Özet olarak maksat ‘herkes bir şey yapsın, bir sürü insan gelsin bir sürü çeşitli yemek olsun’. Genelde ev yapımı olur bu yemekler ama mutfağınızı sadece mikrodalgada yemek ısıtmak ya da kettle’ı kaynatmak için kullanırsanız durum değişir. Ama bir arkadaşınıznan beraber birşeyler yapmayı deneyebilirsiniz. ‘Pişirmek’ zorunda da değilsiniz. Salata da güzel bir şey, bunları da birilerinin getirmesi gerekecek. Neden o kişi sen olmayasın?

Şimdi yemekleri gelecek olan kişiler getireceğinden lütfen erken gelmeye çalışın ki en başından çeşit çeşit yemekler olsun. Ve (aramızda ama) erken gelmekte fayda var çünkü duyduğuma göre kahve falı okuma, falsız kalmama durumu varmış. Ama emin olamam..bugün falıma bakılmadı.

dikkat: bu etkinliğe katılım için önerilen bağış süper yemekler yeyip süper insanlarla vakit geçirmek için gönlünüzden koparsadır.

LUTFEN SADECE VEGAN VE VEGETERIAN YEMEKLER GETIRINIZ!

Scroll to Top