Savunuculuk Kampanyaları için İletişim Eğitimi

Savunuculuk Kampanyaları için İletişim Eğitimi

Avrupa Birliği tarafından finanse edilen ve Kuir Kıbrıs Derneği tarafından yürütülen “Renklerin Çeşitliliği” başlıklı projenin Kuir aktivistlerine yönelik dördüncü kapasite geliştirme eğitimi olan Savunuculuk Kampanyaları için İletişim Eğitimi 29 Şubat Cumartesi saat 10:00 ve 18:00 arasında İnsan Hakları Evin’de gerçekleşecektir.

Savunuculuk Kampanyaları için İletişim Eğitimi Türkiye’de ilk sivil toplum ajansı olan Pikan Ajans’ın Kurucusu ve İletişim Geliştirme Direktörü Pınar İlkiz tarafından verilecektir. Saat 10:00’da başlayacak olan eğitimin ilk yarısında, dijital araçlar ve sundukları olasılıklar, Kuir Kıbrıs’ın sosyal medyada nerede durduğu, ve dijital kampanyalar üzerine interaktif sunumlar ve tartışmalar gerçekleşecektir. Eğitimin ikinci yarısında ise, dijital kampanyacılıkta dikkat edilmesi gereken unsurlar değerlendirilip, pratik örnekler üzerinden incelemeler gerçekleştirilecektir. Eğitim, kampanya tasarım atölyesi ile son bulacaktır.

Eğitim Kuir Kıbrıs Aktivistlerine yönelik olup, üye olmayıp derneğin üyesi olmak isteyen tüm arkadaşlarımıza da açıktır.

Kotamız dolduğundan dolayı daha fazla kayıt alamıyoruz. Anlayışınız için teşekkürler.

Scroll to Top