Fotoğraf ve Videolar için Açık Çağrı

FOTOĞRAF ve VİDEOLAR için AÇIK ÇAĞRI

Buradayız – Kuiriz – Birlikteyiz!

Değerli arkadaşlar,

Sonunda gerçekleşiyor! Kıbrıs’taki ilk ortak Onur etkinliği, sınırın her iki tarafında eşzamanlı bir şekilde 27 Haziran 2020 (Cumartesi) tarihinde gerçekleşecektir. Kıbrıs’taki en büyük iki LGBTİ+ derneği olan Kuir Kıbrıs Derneği ve Accept – LGBTI Cyprus tarafından “PRIDE UP” temasıyla gerçekleşecek olan etkinlik sırasında birçok ilginç ve eğlenceli aktivite de yer alacaktır.

Geçiş noktaları kapalı, buluşmalar kısıtlı olsa da, hiçbir pandemi bizim cesaretimizi kıramaz! Dilediğimiz gibi fiziksel olarak birlikte olamasak da, gönüllerimiz bir olacak ve hep birlikte bu adayı yerinden oynatacağız!

27 Haziran 2020 (Cumartesi) tarihinde gerçekleşecek olan ilk ortak çevrimiçi Onur etkinliğimiz, sohbet, performans ve müzikle dolu çevrimiçi akışı da içerecektir. Buna ek olarak, sizden gelen görsellerle bir kolaj da oluşturacağız. Bu nedenle, fotoğraflarınızı ve videolarınızı çekmeye başlayın ve queercyprus@gmail.com ya da info@acceptcy.org e-posta adreslerine göndererek bizimle paylaşın. Fotoğraflarınızın ilgi çekici olmasına ve bir hikaye anlatmasına özen gösterin; herkesin paylaşımına yer verebilmemiz için videolarınızı kısa tutmaya çalışın! Adadaki kuir bireyleri bir araya getirecek olan, Kıbrıs’taki ilk ortak, çevrimiçi ve dijital Onur etkinliğimizin temasını da unutmayın: PRIDE UP!

Herkesin tadını çıkarabilmesi için paylaşımlarınızın birleştirilmiş son hali, ilk ortak çevrimiçi Onur etkinliğimiz sırasında farklı saatlerde yayınlanacaktır. Tabii sonsuza kadar bekleyemeyiz: 15 Haziran 2020 tarihine kadar lütfen fotoğraf ve videolarınızı gönderin 😉

Let’s do this!

Sevgilerle,

Kıbrıs LGBTİ+ Ağı

Scroll to Top