Kuir Kıbrıs Yaz Dönemi Stajyerini Arıyor

Kuir Kıbrıs Yaz Dönemi Stajyerini Arıyor

Staj programı, Avrupa Birliği tarafından finanse edilen ve Kuir Kıbrıs Derneği tarafından uygulanan Renklerin Çeşitliliği Projesi kapsamında uygulanacaktır.

Geçtiğimiz yıl Ağustos sıcaklarına inat, stajyerlerimizle çok güzel işler başardık. Bu yıl da yine bir yaz döneminde, LGBTİ+ mücadelesinin parçası olup tam zamanlı Kuir Kıbrıs Derneği Staj Program’ına katılım sağlayabilecek ve dernek faaliyetlerinin bir parçası olup dernek çalışanları ile birlikte hareket etme isteğine sahip stajyerler arıyoruz.

Şartlarımızda değişen pek bir şey yok. Derneğimizi tanıyorsan veya tanımaya gönüllüysen, zaman yönetiminde iyiyim diyorsan, insan ilişkilerinde ve ofis yönetim işlerinde iddialıysan seni Kuir Kıbrıs’ın Yaz Dönemi stajyeri olmaya davet ediyoruz!

Staj süremiz bir ay olup, stajyer arkadaşlarımızdan beklediklerimiz; ofis çalışmalarında dernek çalışanlarını desteklemek, yürütülen proje faaliyetlerinde aktif rol almak, üçüncü düzenlenecek olan Uluslararası Konferans’ın hazırlıklarında destek olmak, fon geliştirme faaliyetlerinde yer almak, medya takibi ve raporlama üzerine yürütülen çalışmalarda destek olmak.

Bu sayede, yönetimsel ve iletişim alanlarında kendinizi geliştirme fırsatı, sosyalleşme ve hak temelli bir sivil toplum örgütünde staj tecrübesi edinme fırsatı bulacaksınız.

Bize queercyprus@gmail.com adlı e-mail adresimizden ulaşabilirsiniz.

 

Başvuru yapmadan önce, sizin için oluşturduğumuz Kuir Kıbrıs Derneği – Staj Programı Kılavuz Kitapçığını okumayı unutmayın! Tüm detaylar orada!

Scroll to Top