Kuir Kıbrıs Yaz Dönemi Stajyer Başvurusu için Son 3 Gün

Kuir Kıbrıs Yaz Dönemi Stajyer Başvurusu için Son 3 Gün

Avrupa Birliği tarafından Kıbrıslı Sivil Toplum İş Başında VI Hibe Programı kapsamında finanse edilen ve Kuir Kıbrıs Derneği tarafından yürütülen Renklerin Çeşitliliği Projesi kapsamında üçüncü kez staj programı uygulanacaktır. Renklerin Çeşitliliği Projesi kapsamında Kuir Kıbrıs Derneği’nde uygulanacak olan staj programına başvurular 3 Temmuz saat 18:00’e kadar kabul edilecektir.

Dernek, bu yıl da yine bir yaz döneminde, LGBTİ+ mücadelesinin parçası olup tam zamanlı Kuir Kıbrıs Derneği Staj Program’ına katılım sağlayabilecek ve dernek faaliyetlerinin bir parçası olup dernek çalışanları ile birlikte hareket etme isteğine sahip stajyerler aradığını duyurdu.

Dernekten yapılan açıklamaya göre staj programına; derneği tanıyan, tanımak isteyen ve zaman yönetimi, insan ilişkileri gibi ofis yönetimi alanlarında ilgili herkesin başvurabileceği bildirildi.

Staj programı süresi bir ay olup bu süre boyunca stajyerler ofis çalışmalarında dernek çalışanlarını desteklemek, yürütülen proje faaliyetlerinde aktif rol almak, üçüncü düzenlenecek olan Uluslararası Konferans’ın hazırlıklarında destek olmak, fon geliştirme faaliyetlerinde yer almak, medya takibi ve raporlama üzerine yürütülen çalışmalarda destek olmak gibi sorumlulukların yanında farklı alanlarda da dernek çalışmalarına katkı koyacaktır. Bu sayede, yönetimsel ve iletişim alanlarında kendinizi geliştirme fırsatı, sosyalleşme ve hak temelli bir sivil toplum örgütünde staj tecrübesi edinme fırsatı sağlayacaktır.

Staj programına başvurmak isteyenlerin Motivasyon Mektubu ve CV’lerini queercyprus@gmail.com adlı e-mail adresine en geç 03 Haziran saat 18:00’e kadar göndermesi gerekmektedir.

Başvuru yapmadan önce, staj programına dair detayların bulunduğu Kuir Kıbrıs Derneği – Staj Programı Kılavuz Kitapçığını okumak için Kuir Kıbrıs Derneği’nin resmi internet sayfasını (https://www.queercyprus.org/tr/yaz-donemi-staj-programi-kilavuzu/) ziyaret edebilirsiniz.

Scroll to Top